Acoustic system Defender SPK 35 5W USB black (65635)
Model: & nbsp; # 1 SPK 35
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 5W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 x 2.5 W
Frequency range: & nbsp; 100 ... 20,000 Hz
Amplifier: & nbsp; built-in
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Connection ports: & nbsp; mini- jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Color: & nbsp; Black
Dimensions: & nbsp; 75 & times; 90 x 75 mm
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 5W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 x 2.5 W
Frequency range: & nbsp; 100 ... 20,000 Hz
Amplifier: & nbsp; built-in
Interfaces: & nbsp; mini-jack 3.5 mm
Connection ports: & nbsp; mini- jack 3.5 mm
Body material: & nbsp; plastic
Power: & nbsp; USB
Color: & nbsp; Black
Dimensions: & nbsp; 75 & times; 90 x 75 mm
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Modification | 65635 |
| Manufacturer | Defender |
| Type of | Acoustic system |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 5 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | USB |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
| Satellite power (W) | 2 × 2.5 Вт |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.