Acoustic system Defender SPK 22 2x 2,5W USB black (65503)
Format: 2.0
Total output power (RMS): 5 W
Satellite power (RMS): 2 × 2.5 W
Frequency range: 200...18000 Hz
Signal-to-noise ratio: 75 dB
Amplifier: built-in
Controls: volume control
Connection interfaces: mini-jack 3.5 mm
Additional functionality: magnetic shielding of speakers
Case material: plastic
Power supply: USB
Color : black
Sizes: 55 × 62 × 72 mm
Kit weight: 0.13 kg
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Defender |
| Type of | Acoustic system |
| Total Output Power (RMS) | 5 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.