Принтер етикеток X-PRINTER XP-370B USB
Термопринтер XP-370B від відомого виробника Xprinter. За оцінками експертів та відгуками користувачів, обладнання даної моделі є одним із найкращих представників термодрукуючої техніки на сьогоднішній день. Відрізняється настільний принтер найбільш доступною вартістю, легкістю та зручністю в експлуатації. Його використання забезпечує високоякісний друк як звичайного тексту, так і різних графічних зображень, у тому числі штрих-кодів. На сьогоднішній день у термопринтера Xprinter XP-370B немає аналогів. Посилений захист від перегріву та можливість швидкісного друку – далеко не всі переваги, якими відрізняється принтер даної моделі.
Щоденна норма друку без втрати якості для такого принтера – 1000-1500 етикеток. Завдяки своїй функціональності та продуктивності пристрій даної моделі може використовуватися в умовах складських приміщень, торгових точок, виробничих підприємств, аптек, лікарень, офісів та ін. Принтер Xprinter XP370B часто використовується різними фірмами для друку етикеток та стікерів на двошаровому термопапері. І це не дивно, адже принтер обладнаний механізмом автоматичного відділення самоклеючої етикетки від підкладки.
Принтер чеків, етикеток також може використовуватися для друку популярних QR-кодів і графічних зображень DAMATRIX 2D. Функціонально у пристрої даної моделі допустима установка зовнішнього мотка, на якому фіксується рулон з етикетками. Ще однією важливою перевагою є легка зміна друкувальної головки, оскільки вона зафіксована на верхній частині самого пристрою.
| В наявності | Так |
| Виробник | X-PRINTER |
| Тип | Принтер етикеток |
| Пам'ять | 2 MB Flash |
| Джерело живлення | 220 В |
| Мінімальна ширина друку | 16 мм |
| Швидкість друку | 127 мм / с |
| Датчики | Рефлективні |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Програмні мови | EPL |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.