Acoustic system F&D F580X black
Model: F580X
Format: 2.1
Total Output Power (RMS): 70W
Satellite Power (RMS): 2 × 17.5 W
Subwoofer power (RMS): 35 W
Frequency range: 260...20000 Hz
Signal-to-noise ratio: 70 dB
Amplifier: built-in
Controls: volume control, built-in player control
Interfaces: Bluetooth, USB, mini-jack 3.5 mm
Wireless interfaces: Bluetooth
Ports connections: USB, mini-jack 3.5 mm
Remote control: wireless
Case material: plastic
Subwoofer material: MDF
220 V
Additional functionality: FM radio, display, phase inverter
Colour: Black
Dimensions: 104 × 90 x 205 mm
Subwoofer dimensions: 240 × 387 x 356 mm
Kit weight: 6.3 kg
Format: 2.1
Total Output Power (RMS): 70W
Satellite Power (RMS): 2 × 17.5 W
Subwoofer power (RMS): 35 W
Frequency range: 260...20000 Hz
Signal-to-noise ratio: 70 dB
Amplifier: built-in
Controls: volume control, built-in player control
Interfaces: Bluetooth, USB, mini-jack 3.5 mm
Wireless interfaces: Bluetooth
Ports connections: USB, mini-jack 3.5 mm
Remote control: wireless
Case material: plastic
Subwoofer material: MDF
220 V
Additional functionality: FM radio, display, phase inverter
Colour: Black
Dimensions: 104 × 90 x 205 mm
Subwoofer dimensions: 240 × 387 x 356 mm
Kit weight: 6.3 kg
| В наявності | Так |
| Body material | MDF |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | F&D |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | There is |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 70 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Bluetooth |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | USB |
| Number of channels | 2.1 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.1 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.