Videcam Hikvision DS-2CD2363G0-I (2.8)
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CD2363G0-I (2.8)
Ця IP камера відповідає класу захисту IP67. Це означає те, що вона захищена від потрапляння пилу і води при тимчасовому зануренні. Завдяки метеозахисному антивандальному кожуху, камера може встановлюватися та експлуатуватися як зовні, так і всередині приміщення. Безперебійна робота камери гарантується виробником в діапазоні робочих температур -30 ° C ~ 60 ° C, і при відносній вологості 0% - 95%.
Одним із найважливіших критеріїв, за якими вибираються камери відеоспостереження, – це характеристики об'єктива. У цій камері встановлено фіксований об'єктив з 2.8 мм фокусною відстанню. Це дозволяє отримати максимально широке охоплення території з кутом огляду 97 ° і проводити спостереження за: вулицями, спорудами, автостоянками та великими приміщеннями.
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.