DS-2CD2063G0-I (4 mm) 6 MP IP video camera Hikvision (DS-2CD2063G0-I (4.0))
Характеристики: Матриця: 1 / 2.9 '' Progressive Scan CMOS
Мінімальна освітленість: Колір: 0.01 Люкс / (F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс / (F2.0, AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ Швидкість електронного затвора: 1 / 3с ~1 / 100,000с
Повільний затвор Підтримується
Автодіафрагма Ні
День / Ніч: ІЧ фільтр Цифрове шумозаглушення: 3D DNR
WDR 120 Дб
Регулювання по трьох осях Поворот: 0° - +360°, нахил: 0° - 90°, обертання: 0° - 360°
Об'єктив:
Фокусна відстань 4 мм
Апертура F2.0
Управління фокусом Автомобілі
Кути огляду Горизонтальний кут огляду: 78°, вертикальний: 50°, кут огляду по-діагоналі: 97°
Кріплення об'єктива М12
ІЧ-підсвічування ІЧ-діапазон до 30 метрів
Довжина хвилі 850 нм
Стандарт стиснення
Відео стиск: Головний потік: H.264 / H.265 Додатковий потік: H.265 / H.264 / MJPEG Третій потік: H.264 / H.265 Тип H.264 Основний профіль / Високий профіль <
H.264+ Підтримує (основний потік)
Тип H.265 Основний профіль H.265+ Підтримує (основний потік)
Відео bit rate: 32 Кб / с~16 Mб / с > Smart функції
Аналіз поведінки Виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень
Виявлення осіб Підтримується
ROI 1 фіксована область для основного потоку та підтоку
Кадр
Макс Роздільна здатність зображення: 3072 x 2048
Головна потік: 3072 х 2048, 3072 х 1728, 2944 х 1656 - 20 кадрів / с 6, 0 320 х 240 - 25 кадрів/с
Поліпшення зображення BLC / 3D DNR Налаштування зображення Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, різкість, різкість забезпеченням або веб-браузером
Обрізка Ні
Переключення день / ніч День / ніч / Авто / за розкладом
Мережа
Мережеве сховище Підтримка Micro SD (SD / SDHC / SDXC) до 128Гб, локальне сховище та NAS (NFS, SMB / CIFS), ANR
Тривожні сигнали Виявлення: детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси
Протоколи: TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour
API ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI
Версія прошивки V5. 5.3
Загальні функції Скидання одним ключем, антивідблискове, двопоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак
Кількість одночасних підключень До 6
Користувачі / рівні До 32 користувачів, три рівні: адміністратор, оператор та користувач
Клієнт iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-5200
Веб браузер IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+
Інтерфейс
Інтерфейс зв'язку 1 RJ45 10M / так порт Ethernet
Відеовихід Ні
Вбудоване сховище Вбудований слот Micro SD / SDHC / SDXC, до 128 ГБ
SVC Кодування H.264 і H.265
Кнопка скидання Так
Загальні
Живлення : DC 12±25%, PoE (802.3af)
Потужність що споживається: 6 Вт Робоча температура: -30°C ~ 60°C, вологість 0% - 95 % Матеріал Метал
Захист IP67 <
Розміри: Ф 70 х 155 мм
Вага 410 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.