Cooler for the case Vinga LED fan-01 orange
Кулер для корпуса Vinga - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Кулер відповідає стандарту RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому кращим рішенням для відводу тепла з корпусу буде придбання додаткового кулера.
.
| В наявності | Так |
| Air flow | 31.37 CFM |
| The size | 120 x 120 x 25 mm |
| Pressure | 1.19 mmH2O |
| Bearing type | HDB (hydrodynamic) |
| Mean time to failure (MTBF) | 40,000 h |
| Noise level | 22 dB |
| Fan power supply | 12V |
| Highlight color | Orange |
| Current consumed by fans | 0.32 A |
| Maximum fan speed | 1100RPM |
| Type of connection connector | 3pin |
| Material | Plastic |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 120 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Cooler |
| Manufacturer | Vinga |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 1100 |
| Bearing type | Hydrodynamic |
| Maximum noise level, dB | 22 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.