Накопичувач SSD 2.5" 480GB ADATA (ASU630SS-480GQ-R)
https://www.adata.com/en/feature/591
| Capacity< /td> | 240 GB / 480 GB / 960 GB |
| Form Factor | 2.5 inches |
| NAND flash | 3D QLC |
| Mass | 47.5 g |
| Interface td> | SATA 6Gb/s |
| Sequential R/W (max) | Up to 520/ 450 MB/s * Actual throughput depends on available capacity SSD, software and hardware components of the system and other factors |
| Operating temperature | 0°,C - 70°,C |
| Storage temperature< /td> | -40°,C - 85°,C |
| Impact strength | 1500G/0.5 ms |
| 1,500,000 hours | |
| Warranty | 2 years |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Type of | SSD drive |
| Drive type | Interior |
| Manufacturer | A-Data |
| Capacity, GB | 480 ГБ |
| Interface | SATA |
| Form factor | 2.5 |
| Type of memory cells | QLC |
| Maximum write speed, MB / s | 520 |
| MTBF, h | 1.5 million |
| Weight of packing | 0.05 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 24 months |
| Purpose | For desktop |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.