Barcode Scanner Sunlux XL-5500 USB (13246)
SunLux XL-5500 Liner Imager сканер, відрізняється невисокою ціною і хорошою якістю зчитування штрих-кодів. Сканує проблемні штрих коди. Працює через USB в режимі емуляції COM-Port. Працює зі всіма складськими програмами. Відмінне бюджетне рішення.
Сканер Sunlux XL-Scan XL-5500
- Простота у використанні, підключенні і відтворенні
- Легкий і міцний дизайн
- Доступна ціна
- Швидкість декодування сягає 300 разів / сек.
- Підтримка ручного і безперервного сканування
- Активно сканує штрих-код 1D на екранах монітора, смартфона
- Відмінно справляється з читанням пошкоджених або неякісних штрих - кодів
- Широко використовується в Alipay, SamsungPay і Apple Pay
- Висока роздільна здатність, більш тривала здатність D. O. F і більш сильний декодер.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Sunlux |
| Type of | Barcode Scanner |
| Type of | Manual |
| Reading system | A photo |
| Protection class | IP52 |
| Connection Interfaces | USB |
| Connection type | Wired |
| Scan angle | 30° |
| Operating Humidity | From 5 to 85% |
| Barcode Readable Types | Codabar |
| Contrast | 20% |
| Decoded barcodes | 1D |
| Supply voltage | 5 B |
| Dimensions | 170 x 68 x 98 mm |
| Scan speed | 300 scans / sec |
| Weight | 150 g |
| Reading indicators | Custom beep |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.