Set Chieftec RGB-вентиляторов Tornado 3in1 (CF-3012-RGB)
Новий набір корпусних вентиляторів Chieftec CF-3012-RGB (Tornado) 3-RGB Fan Set із запатентованою мультифункціональною платою управління та контролером RGB підсвічування легко відповідає всім очікуванням геймерів і навіть перевершує їх. Управління RGB підсвічуванням може виконуватися або від + 5 В LED конектора материнської плати (для плат, які підтримують відповідну технологію), або повністю незалежно, перемикаючись за допомогою відповідних + 5 В LED регуляторів контролера.
Кожен вентилятор оснащений 16 адресними світлодіодами і забезпечує практично нескінченну різноманітність ефектів RGB, яке неможливо реалізувати простим і звичайним світінням + 12 В RGB. Крім того, кожен вентилятор оснащений амортизуючими антивібраційними гумовими прокладками та лопатями спеціальної форми, які гарантують безшумну роботу. Білі лопаті вентилятора забезпечують рівномірний розподіл підсвічування.
Підтримуються всі традиційні технології + 5 В адресному RGB підсвічуванні, наприклад, ASUSTM AURA SYNC, MSITM MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCKTM POLYCHROME SYNC, GIGABYTETM RGB FUSION.
Особливості:
Просунуте охолодження компонентів системи, потужний потік повітря
Продуманий дизайн лопатей вентилятора для тихої роботи та рівномірного освітлення
Адресне налаштоване RGB підсвічування з 16.8 млн кольорів
| В наявності | Так |
| Bearing type | Sleeve (plain bearing) |
| Noise level | 16dB |
| Fan power supply | 12V |
| Highlight color | Various options |
| Current consumed by fans | 0.55 A |
| Maximum fan speed | 1200RPM |
| Type of connection connector | 4pin |
| Material | Plastic |
| Number of fans | 3 |
| Fan diameter | 120 mm |
| Rotation speed control | There is |
| Air flow | 54.32 CFM |
| The size | 120 x 120 x 25 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Kit |
| Manufacturer | Chieftec |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 1200 |
| Bearing type | Slip |
| Maximum noise level, dB | 16 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 0.65 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.