Cooler Fractal Design Prisma AL-12 ARGBFD-FAN-PRI-AL12
Комп'ютерні ARGB вентилятори Prisma від Fractal Design серії AL нададуть вашій системі по-справжньому чудового вигляду. Шість адресованих RGB-світлодіодів гармонійно поєднуються в роботі з білим напівпрозорим зовнішнім кільцем і лопатями вентилятора, створюючи рівномірне світіння по всій поверхні. їх із вашими компонентами. Бажаючі більш точного налаштування можуть використовувати Prisma з контролером Adjust R1, що нещодавно вийшов, щоб налаштовувати кольори, яскравість і ефекти натисканням кнопки.
Як і інші вентилятори Fractal Design, завдяки спеціальним LLS підшипникам, Prisma AL практично безшумні в роботі.
Шість кольорових світлодіодів, що адресуються
Лопаті вентилятора і зовнішнє кільце створюють рівномірне світіння
LLS – підшипники зі збільшеним терміном служби – забезпечують безшумну роботу протягом тривалого часу
Інтегровані кутові демпфери коливань виготовлені з високоякісної синтетичної гуми
Технологія Trip Wire створює мікро-турбулентний шар для покращення ефективності роботи лопатей
Аеродинамічні стійки статора з вбудованою обмоткою турбулентність
Ланцюгові RGB кабелі спрощують проводку і роблять підключення більш простим
Стильний чорний кабель з обплетенням
Підтримка режимів: Asus AURA, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light та ASRock Polychrome
RGB контролер Adjust R1 (постачається окремо) дозволяє здійснювати ручне керування квітами та ефектами
Як і інші вентилятори Fractal Design, завдяки спеціальним LLS підшипникам, Prisma AL практично безшумні в роботі.
Шість кольорових світлодіодів, що адресуються
Лопаті вентилятора і зовнішнє кільце створюють рівномірне світіння
LLS – підшипники зі збільшеним терміном служби – забезпечують безшумну роботу протягом тривалого часу
Інтегровані кутові демпфери коливань виготовлені з високоякісної синтетичної гуми
Технологія Trip Wire створює мікро-турбулентний шар для покращення ефективності роботи лопатей
Аеродинамічні стійки статора з вбудованою обмоткою турбулентність
Ланцюгові RGB кабелі спрощують проводку і роблять підключення більш простим
Стильний чорний кабель з обплетенням
Підтримка режимів: Asus AURA, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light та ASRock Polychrome
RGB контролер Adjust R1 (постачається окремо) дозволяє здійснювати ручне керування квітами та ефектами
| В наявності | Так |
| The size | 120 x 120 x 25 mm |
| Pressure | 1.29 mmH2O |
| Bearing type | Sleeve (plain bearing) |
| Mean time to failure (MTBF) | 100,000 h |
| Noise level | 19.6 dB |
| Fan power supply | 12V |
| Highlight color | Various options |
| Current consumed by fans | 0.1 A |
| Maximum fan speed | 1200RPM |
| Type of connection connector | 3pin |
| Material | Plastic |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 120 mm |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | Fractal Design |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 1200 |
| Bearing type | Slip |
| Maximum noise level, dB | 19.6 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.