Acoustic system F & D 2.0 2 * 3 W 60-18000 Hz tree color black speaker sizes, b * w * (R215 black)
Column sizes, w * w * g - 207 * 117 * 120 mm
| Type of | 2.0 |
| Satellites | 2 * 3 W |
| Material | tree |
| Colour | black colour |
| Frequency range | 60-18000 Hz |
| Sensitivity | 70 dB |
| Impedance | 4 ohm |
| В наявності | Так |
| Body material | MDF |
| Manufacturer | F&D |
| Type of | Columns |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | RCA |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Satellite power (W) | 6 |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.