Videcam Hikvision DS-2CD2T43G0-I8 (8.0)
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CD2T43G0-I8 (8.0) - зовнішня мережева камера з фіксованим об'єктивом: 2.8 мм, 4 мм, 6 мм або 8 мм; та відповідним кутом огляду 98, 78, 48 або 37 градусів. 4-мегапіксельна CMOS-матриця з прогресивним скануванням проводить спостереження з найбільшою роздільною здатністю 2560 на 1440 пікселів. span style = '' font-weight: bolder; font-size: 1rem;''>відеоспостереження володіє функціями: оцифрованого придушення шумів, широкого динамічного проміжку та ROI. Відео аналізується на виявлення руху, розпізнавання особи, припинення передачі сигналу, вимикання мережі, узгодженості IP-адрес, знищення архівних даних та інше.
Мережева комутація з пишучим чи віддаленим пристроєм передбачена через RJ-45 (10/100 Мбіт/с) вихід відео з ймовірністю локального збереження інформації на картку пам'яті об'ємом до 128 Гб. Форум ONVIF дозволяє узгоджено діяти з іншими популярними виробниками обладнання. Електропостачання DC 12V при споживаній потужності 11.5 W або по кручений парі, використовуючи технологію PoE (802.3af). Корпус виробу із металу циліндричного вигляду має високий рівень захисту. IP67.
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 8 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.