AE-VC112T-ITS (2.8 mm) Hikvision 1 MP Turbo HD Camcorder (AE-VC112T-ITS (2.8 mm) ))
Resolution (MP) 1
Microphone Yes
Sensitivity (Lux) 0.1
Electronic Shutter 1/25~1/50,000s
Signal Type PAL/NTSC
Day/Night ICR Filter
Focal Length (mm.) 2.8
Lens Type Fixed
Effective Pixels (HxW) 1296x732
Interface aviation connectors: 1: Video, 2: Audio, 3: Power, 4: Ground
Chassis Type Dome
Installation Type Outdoor
Operating Environment -40°C ~ +60°C Humidity 90% or less (non-condensing)
Power DC 6V-16V
Power Consumption 2.5W max
IR illumination (meters) 3
Dimensions 74x76x38 mm
Weight 200 gr.
Optional
Audio Yes
Microphone Yes
Sensitivity (Lux) 0.1
Electronic Shutter 1/25~1/50,000s
Signal Type PAL/NTSC
Day/Night ICR Filter
Focal Length (mm.) 2.8
Lens Type Fixed
Effective Pixels (HxW) 1296x732
Interface aviation connectors: 1: Video, 2: Audio, 3: Power, 4: Ground
Chassis Type Dome
Installation Type Outdoor
Operating Environment -40°C ~ +60°C Humidity 90% or less (non-condensing)
Power DC 6V-16V
Power Consumption 2.5W max
IR illumination (meters) 3
Dimensions 74x76x38 mm
Weight 200 gr.
Optional
Audio Yes
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | AHD camera |
| Resolution | 1 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 3m |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.