Surveillance camera Hikvision DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8) (DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8 mm) ))
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CE56C0T-IRMMF (23225) - це модель купольної камери в пластиковому корпусі заснованої на 1 Мп КМОП сенсорі і працює в будь-якому сучасному аналоговому стандарті. Крім привабливої ціни, дана модель внутрішньої відеокамери виділяється широким кутом захоплення зображення, що робить її дуже привабливою на тлі інших рішень з аналогічною деталізацією.
Її переваги в сукупності дозволяють побудувати якісну систему відеоспостереження з низькими витратами. Розглянута модель внутрішньої купольної камери виготовлена компанією Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. — найвідоміший виробник рішень для систем відеоспостереження та безпеки в усьому світі, який уже кілька років займає лідируюче місце за світовими обсягами продажів обладнання для систем безпеки і є головним постачальником з професійних рішень стандарту HD-TVI.
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 1 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | Not |
| Microphone | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.