CCTV camera HikVision DS-2CD2423G0-IW (2.8) (DS-2CD2423G0-IW (2.8 mm ))
Компактна та приваблива пластикова IP Wi-Fi (до 50 метрів) - камера відеоспостереження для внутрішнього застосування. За рахунок своєї функціональності та невеликих розмірів стане ідеальною знахідкою для приміщень під офіс. Важливою особливістю тут є підтримка модуля криптографії HIKSSL.
Закладена в ядро камери 1/2.7 дюймова матриця CMOS з прогресивним скануванням видає картинку в приголомшливій якості при роздільній здатності 1920 на 1080 пікселів, що дорівнює 1080 пікселів. Не може не тішити і рівень світлочутливості, що виключає сліпоту аж до рівня 0,01 Люкса.
Запис проводиться у трьох потоках. У головному потоці запис підтримується до 1920 на 1080 пікселів при 25 кадрах на секунду. У додатковому для запису пропонуються формати 640 на 480, 640 на 360 та 320 на 240 пікселів. Частота тут така сама, як і при головному потоці. Ну і третій потік допускає запис у дозволах 1920 на 1080, 1280 на 720, 640 на 360 та 352 на 288 пікселів.
Лінза фіксована з широким горизонтальним кутом огляду в 114 градусів. Огляд по діагоналі і вертикалі дорівнює відповідно 135 і 62 градуси. Кріпиться цей об'єктив з різьблення М12.
Камера не комплектується блоком живлення !
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | Not |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.