CCTV camera HikVision DS-2CD2323G0-I (4.0) (DS-2CD2323G0-I (4 mm ))
Це мережева широкоформатна камера відомого китайського бренду, яка стане чудовим рішенням для створення якісної, надійно та функціональної системи спостереження за об'єктом.
Є можливість підключення до інтернету через інтерфейс RJ45 (10M/100M), що дозволяє контролювати все, що відбувається на об'єкті, за допомогою смартфона або будь-якого іншого гаджета з доступом до інтернету.
Високу якість зйомки вдалося досягти за рахунок встановленої 1/2.8-дюймової матриці з прогресивною системою розгортання CMOS. Саме матриця гарантує відео з максимальною чіткістю, деталізацією та реалістичною передачею кольору.
Низький рівень світлочутливості – 0,01 Люкс, що дозволяє проводити якісну зйомку при поганому освітленні, а в нічний час доби на допомогу приходить встановлена інфрачервоне підсвічування з ефективністю роботи до 30 метрів.
Встановлено об'єктив із фіксованим фокусом – 2,8 мм, що забезпечує кут огляду до 114 градусів у горизонтальній площині. Оснащується досить солідним арсеналом функцій, призначених для підвищення якості зйомки та аналітики того, що відбувається на об'єкті .
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 4 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.