IP camera DAHUA DH-IPC-K15AP (2.8)
Application: indoor
Form factor: home
Resolution: 1.3 MP
Matrix size: 1/3"
Aperture : f/2.0
Light sensitivity: 0.5 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 2.8mm
Horizontal angle of view: 92 ° ;
Backlight: IR
Approximate working range of backlight: 10m
Video resolution: 1280×960 @25 fps
Compression format: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Interface: Fast Ethernet
Image enhancement technologies: BLC (backlight compensation)
HLC (high light compensation)
Audio input: built-in microphone
Audio output: built-in speaker
Alarm inputs/outputs: 1/ 1
Siren: none
Local Storage: Micro-SD slot up to 128GB
Power: DC 12V, PoE
Max. power consumption: 5 W
Protection standard: IP20
Operating temperature range: -10...50 °C
Max. operating humidity: 95%
Colour: white
Dimensions: 78 × 78 x 127 mm
Weight: 310 g
Form factor: home
Resolution: 1.3 MP
Matrix size: 1/3"
Aperture : f/2.0
Light sensitivity: 0.5 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 2.8mm
Horizontal angle of view: 92 ° ;
Backlight: IR
Approximate working range of backlight: 10m
Video resolution: 1280×960 @25 fps
Compression format: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Interface: Fast Ethernet
Image enhancement technologies: BLC (backlight compensation)
HLC (high light compensation)
Audio input: built-in microphone
Audio output: built-in speaker
Alarm inputs/outputs: 1/ 1
Siren: none
Local Storage: Micro-SD slot up to 128GB
Power: DC 12V, PoE
Max. power consumption: 5 W
Protection standard: IP20
Operating temperature range: -10...50 °C
Max. operating humidity: 95%
Colour: white
Dimensions: 78 × 78 x 127 mm
Weight: 310 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 1.3 MP |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | IP20 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.