IP camera DAHUA DH-IPC-HDW5830RP-Z (2.7-12)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.5"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.05 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...12 мм
Кут огляду по горизонталі: 102 & Кут огляду по вертикалі: 55 & підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 50 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
підрахунок об'єктів спостереження
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічної засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Сирена: відсутня Локальне сховище: nbsp; слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 104.9 мм
Вага: 600 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.5"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.05 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...12 мм
Кут огляду по горизонталі: 102 & Кут огляду по вертикалі: 55 & підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 50 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
підрахунок об'єктів спостереження
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічної засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Сирена: відсутня Локальне сховище: nbsp; слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 104.9 мм
Вага: 600 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.5" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.