IP camera DAHUA DH-SD6AL245U-HNI
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8 Світлосила: f/1.6 Світлочутливість: 0.005 люкс Тип об'єктиву: трансфокальний
> Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Кут огляду по горизонталі: 70.3 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -20. ..90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 550 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення )
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Живлення: AC 24V
Макс. Споживана потужність: 38 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 240 × 357 мм
Вага: 7000 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.95 - 177.7 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 550 m |
| Protection | IP67 |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.