Videcam Dahua DH-HAC-HDW1200EMP-A-S3 (3.6) (03706-05101)
Фірма Dahua Technology – це всесвітньо популярний виробник якісного обладнання для систем охоронного спостереження.
Створюючи купольну HD-CVI відеокамеру DH-HAC-HDW1200EMP-A-S3 (3.6 мм), фірма використовувала в її організації прогресивні технології внаслідок вироблених наукових досліджень.
Трансляція високоякісного сигналу камерою досягає великої протяжності по коаксіальному кабелю, при цьому він не піддається попередньому посиленню та кодуванню. Пристрій побудований на підставі 2-мегапіксельного CMOS-сенсора.
Постійне фокусування об'єктива 3.6 мм при вугіллі 89.9°.
Голосовий зв'язок ґрунтується на присутності інтегрованого мікрофона.
У камері вжито систему придушення шумів 2D-DNR, автоматизоване налаштування посилення AGC, компенсування засвітки BLC та безліч інших необхідних функцій.
Присутня функція Smart IR дозволяє переглядати сектор у нічний період доби на значні 50 метрів.
Рівень IP67 оберігає корпус з алюмінію від прямого попадання води та дозволяє експлуатувати камеру всередині або зовні споруд у межах температури від -40°C до +60°C.
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.