DS-2CE5AD3T-VPIT3ZF (2.7-13.5 mm) 2 MP Turbo HD Camcorder Hikvisi (DS-2CE5AD3T-VPIT3ZF (2.7-13.5))
Сенсор 2 Мп progressive scan CMOS
Кількість ефективних пікселів 1920(H)х1080(V)
Мінімальна освітленість 0.005 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл)
0 Люкс @ з ІЧ
Швидкість затвора 1/25 ~ 1/50,000с
Об'єктив 2.7-13.5 мм моторизований варіофокальний об'єктив
Кут огляду: 102 ° - 31 °
Кріплення об'єктиву Ф14
Кути регулювання Поворот: 0 - 340 °, нахил: 0 - 75 °, обертання: 0 ° -355 °
Режим "День/Ніч" ICR фільтр
Синхронізація Внутрішня
Швидкість потоку відео
1080p@25к/с
WDR 120дБ
OSD меню
AGC Високий / Середній / Низький
Режим День/Ніч Колір / Ч-б / Авто
Режим зображення STD/HIGH-SAT
HLC підтримує
BLC Підтримує
WDR Підтримує
3D DNR Рівні 1-9
Функції Яскравість, різкість, цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІЧ
Інтерфейс
Відеовихід 1 аналоговий вихід HD
Кнопка перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
Загальні
Умови роботи -40°C ~ +60°C
Вологість 90% або менше (без конденсату)
Живлення DC 12В±25%
Потужність 7,7 Вт
Ступінь захисту IP67, IK10
Матеріал Метал
ІЧ підсвічування до 70 метрів
Розміри 84,5 х 92 х 255,1 мм
Вага 830г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 70 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.