DH-IPC-HFW1230SP-S2-BE (2.8) (DH-IPC-HFW1230SP-S2-BE(2.8 mm ))
ІЧ-мегапіксельна камера забезпечує роздільну здатність 2Mп з фіксованим об'єктивом 2,8/3,6 мм. Поєднання естетики з набором простих монтажних рішень забезпечує відмінний вибір за доступною ціною.
Інтелектуальне інфрачервоне підсвічування (Smart IR)
Наявність інфрачервоного підсвічування дає можливість використовувати камеру в умовах повної темряви. Функція регулює інтенсивність випромінювання для отримання найбільш ефективного зображення в умовах недостатнього освітлення або повної темряви.Захист
Підтримка ±10% допустимого відхилення вхідної напруги, камера підходить навіть для нестабільних умов вуличного застосування. Грозозахист за напругою до 2KV забезпечує надійний захист. Діапазон температур -30 ° C ~ +60 ° C, клас захисту IP67, IK10 дають можливість встановлення камери в екстремальних умовах довкілля.Технологія Smart H.265+
Передача відеопотоків високої якості без високого завантаження мережної інфраструктури, Smart H.265+ є оптимізованою реалізацією кодека H.265. Smart H.265+ є адаптивною технологією кодування сцени і включає: динамічний GOP, динамічний ROI, гнучку багатокадрову конструкцію опорного кадру та інтелектуальне придушення шумів, забезпечуючи економію до 70% пропускної спроможності в порівнянні з кодеком H.265.Переворот зображення (Image flip)
Функція Image flip дозволяє повертати зображення камери з кроком 90 ° для кращої оптимізації відео.Сумісність
Камера підтримує протокол ONVIF (Open Network Video Interface Forum), що забезпечує роботу камери з пристроями та програмним забезпеченням інших виробників .| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.