Videcam Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z (2.7-13.5) (05062-06495)
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z (2.7-13.5) (05062-06495) – новинка чорної HDCVI камери відеоспостереження, що вбиває наповал. Приготуйтеся до отримання насолоди від зйомки у чудовому двох мегапіксельному форматі (1920 на 1080 пікселів) з відмінною деталізацією та високим ступенем реалістичності кольору. Запис незважаючи на таку високу роздільну здатність проводиться плавно без затримок в режимі реального часу, тобто бенкет 25 кадрів в секунду. За отриманням такої високої якості картинки стоїть у першу чергу сучасна 1/2.7 дюймова CMOS матриця. 4 градуси. Відеокамера добре почувається під час завдання нічної зйомки. Для цього розробники впровадили в неї інтелектуальне підсвічування інфрачервоного освітлення. Завдяки їй камера дарує приголомшливу картинку в умовах слабкого або відсутнього освітлення на відстані до 30 метрів. За інтелектуальністю підсвічування стоїть авторегулювання інтенсивності освітлення залежно від відстані до об'єкта, з метою уникнення його засвічення .
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.