Videcam Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z-BE (2.7-13.5) (05075-06518)
2 Мп камера працює в форматі HD-CVI що передбачає передачу аналогового відео по коаксіальному кабелю на великі відстані. Так само камера підтримує формати відео CVBS, AHD або HD-TVI, що дозволяє підключати камеру до домофону або до відеореєстратора інших виробників. Перемикання між форматами виконується через OSD меню або за допомогою пульта Dahua PFM820, який можна придбати додатково.
Відеокамера оснащена 2-мегапіксельним сенсором CMOS розміром 1 / 2.7 ". Фокус об'єктива змінний 2.7-12 мм з кутом огляду 105.9 ° -33.4 °. Створюється і передається відео зі швидкістю 25/30 к / с при 2 Mp або зі швидкістю 25/30 / 50/60 к / с при 1 Mp.
У відеокамері Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z-BE встановлено нічна ІЧ підсвічування за допомогою якої в темний час доби проглядається ділянка на відстані до 30 метрів. Для перемикання між денним або нічним режимом роботи використовується ІК-фільтр Особливістю даної моделі є наявність технології Smart ІК для чорно-білого відео, за допомогою якої регулюється інтенсивність освітлення світлодіодами в залежності від наближення до об'єкта, що запобігає ефект засвічування.
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.