Fan Cooling Baby RAINBOW (12025HBRB-1)
Model: & nbsp; 12025HBRB-1 Rainbow LED
Diameter: & nbsp; 120mm
Speed: & nbsp; 1200rpm
Airflow: & nbsp; 25 CFM
Noise level: & nbsp; 24.5 dB
Bearing type: & nbsp; Hydro Dynamic
Connectors: & nbsp; 3-pin, Molex
Fan speed control: & nbsp; no
Backlight: & nbsp; multicolored
Quantity in a set: & nbsp; 1 piece
Dimensions: & nbsp; 120 & times; 120 x 25 mm
Weight: & nbsp; 100 g
Diameter: & nbsp; 120mm
Speed: & nbsp; 1200rpm
Airflow: & nbsp; 25 CFM
Noise level: & nbsp; 24.5 dB
Bearing type: & nbsp; Hydro Dynamic
Connectors: & nbsp; 3-pin, Molex
Fan speed control: & nbsp; no
Backlight: & nbsp; multicolored
Quantity in a set: & nbsp; 1 piece
Dimensions: & nbsp; 120 & times; 120 x 25 mm
Weight: & nbsp; 100 g
| В наявності | Так |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 120 mm |
| The size | 120 x 120 x 25 mm |
| Bearing type | Sleeve (plain bearing) |
| Noise level | 24 dB |
| Fan power supply | 12V |
| Highlight color | Various options |
| Maximum fan speed | 1200RPM |
| Type of connection connector | 3pin / Molex |
| Material | Plastic |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | Cooling Baby |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 120 |
| Fan speed, rpm | 1200 |
| Bearing type | Slip |
| Maximum noise level, dB | 24 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.