DS-2CD2T25FHWD-I8 (6 mm) 2 MP Hikvision IP video camera (DS-2CD2T25FHWD-I8 (6 mm ))
Модель: DS-2CD2T25FHWD-I8 (6.0)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість:&0.005 люкс
Тип об'єктиву: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Кут огляду по горизонталі: 52 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 100 °
Підсвічування : IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 80 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25 к/сек.
Формат H.264
H.264+
H.265
H.265+
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: вторгнення в периметр
детектор руху
зникнення об'єкта
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
Апаратний динамічний діапазон (WDR):&n bsp;120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення : DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 12.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 105 & times; 299.7 мм
Вага: 1200 г
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість:&0.005 люкс
Тип об'єктиву: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Кут огляду по горизонталі: 52 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 100 °
Підсвічування : IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 80 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25 к/сек.
Формат H.264
H.264+
H.265
H.265+
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: вторгнення в периметр
детектор руху
зникнення об'єкта
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
Апаратний динамічний діапазон (WDR):&n bsp;120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення : DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 12.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 105 & times; 299.7 мм
Вага: 1200 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 6 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.