Projection screen Elite Screens 135" 168,1Х299cm (M135XWH2)
Cерия Manual - проекционные рулонные экраны, растягиваемые вручную
Характеристики и преимущества:
- возможность крепления к стене и потолку облегчает установку
- улучшенный механизм растягивания с автоматическим запором
- стандартные 4-сторонние черные маскирующие кромки усиливают точку фокуса изображения
- доступны соотношения сторон в формате 1:1, 4:3 и 16:9 с размерами диагоналей 71-170 дюймов
- в комплект входит вытяжной шнур экрана для удобного использования
- материал экрана MaxWhite с усилением в 1,1 раза устойчив к ежедневному использованию и легко моется
- доступен в белом и черном корпусе
- теперь доступен новый формат 16:10 с диагональю 94 и 128 дюймов (только черный корпус)
- дополнительные скобы формы L размером 6, 12 и 18 дюймов – отлично подходят для установки классной доски/белой доски или установки в углу
| Формат экрана | 16:9 |
| диагональ | от 100" до 150" |
| Диагональ проекционного экрана | 135" |
| Материал | алюминий, экран MaxWhite |
| материал корпуса | металл |
| Цвет | white |
| пульт Д/У | нет |
| Объём | 77880 куб. см. |
| Вес | 17060 грамм |
| Длина | 3245 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 150 мм |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Elite Screens |
| Type of | Projection screen |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Date cable USB Type-C to Lightning 1.0m 3A white ColorWay (CW-CBPDCL032-WH)
Art: CW-CBPDCL032-WH
ID: 337358
Multimedia cable Display Port to Display Port 3.0m Cablexpert (CC-DP2-10)
Art: CC-DP2-10
ID: 210233
See also
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.