DS-2CS58D7T-IRS 3.6mm 2MP HDTVI camera Hikvision (DS-2CS58D7T-IRS (3.6mm ))
2MP HDTVI Camera Hikvision DS-2CS58D7T-IRS 3.6mm
Features:
2 megapixel progressive CMOS sensor ,
0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux @ with IR, f=3.6mm;
IR illumination up to 20m;
1 HD-TVI aviation output,
DC 12V/5W,
Ф 97 × 99.5 mm, 300g .
Features:
2 megapixel progressive CMOS sensor ,
0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux @ with IR, f=3.6mm;
IR illumination up to 20m;
1 HD-TVI aviation output,
DC 12V/5W,
Ф 97 × 99.5 mm, 300g .
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.