DS-2CS58C2T-ITS/C 2.1mm 1MP compact HDTVI camera Hikvision (DS-2CS58C2T-ITS/C (2.1mm ))
DS-2CS58C2T-ITS/C (2.1mm).
1.0 Mega Progressive Scan CMOS , 25fps, 0.1Lux @ (F1.2, AGC on), 0Lux @ with IR , f=2.1mm;
3m IR LED;
1 aviation outlet.
IP4X,
DC 6V-16V/2.5W,
74.2 x 76.1 x 37.9 mm, 400g .
1.0 Mega Progressive Scan CMOS , 25fps, 0.1Lux @ (F1.2, AGC on), 0Lux @ with IR , f=2.1mm;
3m IR LED;
1 aviation outlet.
IP4X,
DC 6V-16V/2.5W,
74.2 x 76.1 x 37.9 mm, 400g .
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 1 MP |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.1mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 3m |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.