Videcam HIKVISION AE-VC123T-ITS (2.1)
Форм-фактор: для автотранспорту
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.1 мм
Роздільна здатність: 1 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.1 люкс
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...60°
Підсвічування, до: 3 м
Тип відеосигналу: HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1296 × 732
Інтерфейси та порти: авіаційний (M12)
Співвідношення сигнал/шум: 62 дБ
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Робоча температура: -30...65 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 2.5 Вт
Живлення: DC 6...16 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: 63.1×59.8×37.6 мм
Вага: 200 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.1 мм
Роздільна здатність: 1 Мп
Світлосила: F1.2
Світлочутливість: 0.1 люкс
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...60°
Підсвічування, до: 3 м
Тип відеосигналу: HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1296 × 732
Інтерфейси та порти: авіаційний (M12)
Співвідношення сигнал/шум: 62 дБ
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Аудіовиход: 1 вихід
Робоча температура: -30...65 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 2.5 Вт
Живлення: DC 6...16 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: 63.1×59.8×37.6 мм
Вага: 200 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 1 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.1mm |
| Matrix Format | 1/4“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 3m |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.