DS-2CE76D3T-ITPF (2.8 mm) 2 MP Hikvision Turbo HD Camcorder (DS-2CE76D3T-ITPF (2.8 mm) ))
Вид (форм фактор)
Купольна
Дальність ІЧ-підсвічування
30 метрів
Запис
На жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
Особливості
Ширококутне, ІЧ підсвічування, Високого дозволу
Дозвіл
2 МП
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Характеристики
Вага
127 г
Відео інтерфейси
1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI/AHD/CVI/CVBS)
Дальність ІЧ-підсвічування
30 метрів
Матриця
2 Мп progressive scan CMOS
Харчування
DC 12В ±25%
Розмір
Ф 85,8 х 70 мм
Дозвіл
2 МП
Дозвіл запису
1920x1080
Кут огляду
106
Встановлення
Внутрішня
Чутливість
Колір: 0.005Лк @ F1.2; 0 Люкс (ІК вкл.)
Купольна
Дальність ІЧ-підсвічування
30 метрів
Запис
На жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
Особливості
Ширококутне, ІЧ підсвічування, Високого дозволу
Дозвіл
2 МП
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Характеристики
Вага
127 г
Відео інтерфейси
1 аналоговий HD-відеовихід, кнопка перемикання (TVI/AHD/CVI/CVBS)
Дальність ІЧ-підсвічування
30 метрів
Матриця
2 Мп progressive scan CMOS
Харчування
DC 12В ±25%
Розмір
Ф 85,8 х 70 мм
Дозвіл
2 МП
Дозвіл запису
1920x1080
Кут огляду
106
Встановлення
Внутрішня
Чутливість
Колір: 0.005Лк @ F1.2; 0 Люкс (ІК вкл.)
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | Not |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.