Monitor PHILIPS P-Line 499P9H/00 (4
Модель: P-Line 499P9H/00
Діагональ екрану: 49"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: антибликова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...230 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...70 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort, 2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...10 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 45 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 1194 × 369 × 156 мм
Розміри (з підставкою): 1194 × 568 × 303 мм
Вага (без підставки): 11 кг
Вага (з підставкою): 15.3 кг
Колір рамки: чорний Додаткова інформація: Можливість підключення Ethernet LAN
Діагональ екрану: 49"
Максимальна роздільна здатність: 5120 × 1440
Співвідношення сторін: 32:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: антибликова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 450 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...230 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...70 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort, 2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 5 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...10 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 45 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 1194 × 369 × 156 мм
Розміри (з підставкою): 1194 × 568 × 303 мм
Вага (без підставки): 11 кг
Вага (з підставкою): 15.3 кг
Колір рамки: чорний Додаткова інформація: Можливість підключення Ethernet LAN
| Position adjustment | Height adjustment |
| Monitor Type | Curved screen |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 450 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR, SmartImage |
| Update frequency | 70 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) USB Type-C |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 499P9H/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Yes |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 32:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 49 |
| Screen resolution | 5120x1440 |
| Matrix type | VA |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.