CCTV camera HikVision DS-2CD2463G0-IW (2.8) (DS-2CD2463G0-IW (2.8 mm ))
6 мегапіксельна кубічна IP відеокамера для внутрішньої установки DS-2CD2463G0-IW з Wi-Fi модулем, серії EasyIP 2.0 від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження всередині будинку, офісу або торгової установи.
Камера виконана у форм-факторі Cube, у пластиковому виконанні корпусу. Зовнішні інтерфейси акуратно розташовані на задній кришці корпусу і представлені роз'ємом живлення DC 12В, мережевим інтерфейсом RJ45 з підтримкою PoE, слотом під micro SD карту пам'яті та апаратною кнопкою скидання.
З основних переваг камери можна відзначити підтримку широкого динамічного діапазону WDR, роботу з трьома потоками, підтримку Smart-функцій, наявність об'ємного PIR датчика, Wi-Fi модуля і вбудований мікрофон. швидкістю запису 20 кадрів/с (4МП, 1080р, 720р - 25 к/с), чутливістю 0.01 Люкс, фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм із кутом огляду по горизонталі 97°. ІЧ підсвічування з дальністю до 10 метрів у тандемі з PIR датчиком підійде для умов з поганим освітленням. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе суттєво знизити навантаження на локальну мережу та заощадити простір на жорсткому диску.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - привітний та ненав'язливий дизайн, зручне регулювання та підключення, можливість віддалено переглядати те, що відбувається, та отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect.
Функцій VCA: крім стандартних функцій детекція руху, і тривога по відео тамперу, камера підтримує деякі функції Behavior аналітики, такі як перетин лінії, вторгнення в зону. Також у пристрій вбудований алгоритм детекції особи .
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | Not |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.