Videcam Hikvision DS-2CE16D0T-ITFS (3.6)
Корупна 2 мегапіксельна мультиформатна TurboHD відеокамера DS-2CE16D0T-ITFS із вбудованим мікрофоном та інфрачервоним підсвічуванням серії D0T від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу чи підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр поза приміщенням, а підтримка всіх форматів TVI/AHD/CVI/CVBS робить її універсальним рішенням.
Камера виконана у форм-факторі Bullet, матеріал корпусу метал. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді кіски з двома роз'ємами тип мама: живлення DC 12В, інтерфейс BNC для підключення коаксіального кабелю. Говорячи про основні характеристики можна відзначити що камера оснащена сенсором з роздільною здатністю 2МП (1920х1080px) і чутливістю 0. фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм і кутом огляду по горизонталі 79°, інфрачервоним підсвічуванням з дальністю до 30 метрів. реєстраторами -S, приклад DS-7104/08/16HQHI-K1 (S), DS-7104/08HTHI-K2 (S) ) , підтримка стандартів TVI/AHD/CVI/CVBS, експлуатація при температурах від -40°C до + 60 ° C, ступінь захисту відповідає стандарту IP67, низьке енергоспоживання, зручне регулювання в 3х площинах, наявність OSD меню управління та сучасний дизайн .
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.