Videcam DAHUA DH-HAC-HDW1400TLP-A 2.8mm
Форм-фактор: купольна
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Дозвіл : 4 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Тип об'єктива: монофокальний< Фокусна відстань: 2.8 мм Кут огляду по горизонталі: 97 Кут огляду по вертикалі: 52 Кут огляду по діагоналі: 115 °
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 30 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовихід: відсутній
Живлення: DC 12 В Макс . споживана потужність: 4 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 97% × 85.8 мм
Вага: 220 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.