Videcam HIKVISION DS-2CS58C2T-ITS/F (2.1)
Form factor: dome
Video signal type: HD-TVI
Resolution: 1 MP
Image sensor: 1/4"
Aperture: f/2.1
Light sensitivity: 0.01 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 2.1mm
Horizontal angle of view: 115°
Pan angle: 0...360°
Tilt angle: 0...60°
Backlight: IR
Backlight range : 3m
Maximum video resolution: 1280 × 720
Maximum frame rate (PAL): 25 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
aviation (M12)
Signal-to-noise ratio: 62dB
Audio input: built-in microphone
Audio output: 1 output
Lens mount: M12
Power supply: DC 6...16 V
Max. power consumption: 2.5 W
Protection standard: IP4X
Operating temperature: -30...65 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: 63.1 × 59.8 x 37.6 mm
Weight: 400 g
Video signal type: HD-TVI
Resolution: 1 MP
Image sensor: 1/4"
Aperture: f/2.1
Light sensitivity: 0.01 lux
Lens type: monofocal
Focal length: 2.1mm
Horizontal angle of view: 115°
Pan angle: 0...360°
Tilt angle: 0...60°
Backlight: IR
Backlight range : 3m
Maximum video resolution: 1280 × 720
Maximum frame rate (PAL): 25 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
aviation (M12)
Signal-to-noise ratio: 62dB
Audio input: built-in microphone
Audio output: 1 output
Lens mount: M12
Power supply: DC 6...16 V
Max. power consumption: 2.5 W
Protection standard: IP4X
Operating temperature: -30...65 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: 63.1 × 59.8 x 37.6 mm
Weight: 400 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 1 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.1mm |
| Matrix Format | 1/4“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 3m |
| Protection | IP20 |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.