Videcam Dahua DH-HAC-HDW2501TP-A (2.8)
4 сигнали по 1 коаксіальному кабелю
Технологія HDCVI підтримує одночасну передачу 4 типів сигналу: відео, аудіо, керування та живлення по коаксіальному кабелю. Двосмугова передача даних дозволяє камері HDCVI взаємодіяти з HCVR передаючи інформацію про події або керування. Також камери підтримують технологію PoC, передача живлення коаксіальним кабелем.Передача на довгі відстані
Технологія HDCVI гарантує передачу в режимі реального часу на великій відстані без будь-яких втрат. Підтримує передачу до 700 метрів при роздільній здатності 5Мп по коаксіальному кабелю, і 300 метрів по UTP.* Результати підтверджені випробуванням у режимі реального часу в лабораторії Dahua. HDCVI успадкувала особливість простоти установки від традиційної аналогової системи відеоспостереження, що робить її найкращою при виборі систем відеоспостереження. Система HDCVI може забезпечити плавний перехід традиційної аналогової системи без заміни існуючих кабелів. Підхід plug&play дозволяє без клопоту конфігурувати мережі відеоспостереження.
Технологія Starlight
Завдяки технології Starlight, ця камера ідеально підходить для умов з недостатнім освітленням. Рішення пропонує якісну картинку за умов мінімального навколишнього освітлення. Технологія Starlight пропонує кольорове зображення в умовах майже повної темряви.
Мульти-формати
Камера підтримує одночасно HDCVI та CVBS сигнал із двох роз'ємів BNC. Незалежні виходи полегшують налаштування камери з тестового монітора при встановленні, а також сигнал може бути розділений на аналоговий вхід монітора охорони. яскраву картинку, навіть у найскладніших умовах розмаїття освітлення. Для завдань зі складними умовами високого та одночасно низького освітлення, апаратний WDR(120dB) одночасно оптимізує яскраві та темні ділянки сцени, щоб забезпечити високу якість зображення.
Технологія 3DNR
< div>Технологія 3DNR є технологією шумоподавлення, яка ліквідує шуми шляхом порівняння двох послідовних кадрів. Технологія 3DNR дозволяє значно знизити шуми з невеликим зниженням різкості. Крім того, технологія 3DNR значно знижує величину потоку з камери, тим самим зменшує величину файлового архіву. що робить її придатною для внутрішньої або зовнішньої установки. Камера призначена для роботи при температурі навколишнього середовища, в діапазоні від -40 до + 60°С. Камера підтримує захист від вхідної напруги ±30%, підходить для роботи у нестабільних умовах живлення. Має блискавкозахист 4KV.| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.