Videcam Dahua DH-IPC-HFW2231TP-ZS-S2 (2.7-13.5)
Особливості: Матриця 1 / 2.8 '' 2 Megapixel progressive scan CMOS
Стиснення: H.264 / H.265, кодування в 2х потоках
Запис: 25к / с @ 2M (1920х1080) WDR 120 дБ, Day / Night (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
Моторизований об'єктив f = 2.7-13,5 мм, Ік підсвічування 60 метрів
Слот для карт Micro SD, до 256 ГБ
IP67, IK10
PoE (802.3af)
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.