Ink BARVA EPSON T0592 (R2400) CYAN 90г (E059-450)
BARVA EPSON T0599 (R2400) являє собою сумісне чорнило, яке відрізняється високою світло - і водостійкістю, широкою кольоровою гамою і хорошою чіткістю одержуваних відбитків. Зображення надовго збереже яскравість, завдяки впровадженню у виробництво чорнил новітніх наукових розробок.
Основна перевага водорозчинних чорнила – більш природна передача кольору. При друку фотографії водорозчинним чорнилом, вони проникають глибоко в фотопапір, добре змішуються між собою і виходять природні відтінки основних кольорів. Фото виходить стійким до механічних впливів. Такий вид чорнила використовують для повноколірного друку завдяки високій якості передачі кольору і невисокої собівартості. Фоточорнила не містять твердих часток, тому при їх використанні друкуюча голівка засмічується вкрай рідко.
Переваги чорнила:
- повна сумісність з оригінальними чорнилами;
- оптимальне співвідношення ціна / якість;
- поліпшене закріплення і хімічна стійкість.
| В наявності | Так |
| Type of | Ink |
| Manufacturer | BARVA |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | не задано |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 90 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Type of | Compatible |
| Colour | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.