Monitor PHILIPS V-Line 221V8A/00 (2
Model: V-Line 221V8A/00
Screen Size: 21.5"
Maximum Resolution: 1920× 1080
Aspect ratio: 16:9
Matrix type: VA
Response time: 4ms
Screen surface: matte
Backlight type : WLED
Display brightness: 200 cd/m²
Contrast ratio: 4000 :1
Maximum colors: 16.7 million
Horizontal viewing angle: 178 °
Vertical viewing angle: 178 °
Horizontal frequency: 30...85 kHz
Vertical frequency: 48...75 Hz
Refresh rate: 75 Hz
Video connections: 1 × HDMI
1 x VGA
Audio jacks: in
out
Built-in speakers: 2 × 2W
Tilt angle: -5...20°
Wall mount (VESA): 100× 100 mm
Power consumption (standard): 13 W
Power consumption (standby): 0.5 W
Dimensions (without stand): 492 × 295 x 45 mm
Dimensions: 492 × 376 x 220 mm
Weight (without stand): 2.23kg
Weight: 2.61kg
Frame color: black
Screen Size: 21.5"
Maximum Resolution: 1920× 1080
Aspect ratio: 16:9
Matrix type: VA
Response time: 4ms
Screen surface: matte
Backlight type : WLED
Display brightness: 200 cd/m²
Contrast ratio: 4000 :1
Maximum colors: 16.7 million
Horizontal viewing angle: 178 °
Vertical viewing angle: 178 °
Horizontal frequency: 30...85 kHz
Vertical frequency: 48...75 Hz
Refresh rate: 75 Hz
Video connections: 1 × HDMI
1 x VGA
Audio jacks: in
out
Built-in speakers: 2 × 2W
Tilt angle: -5...20°
Wall mount (VESA): 100× 100 mm
Power consumption (standard): 13 W
Power consumption (standby): 0.5 W
Dimensions (without stand): 492 × 295 x 45 mm
Dimensions: 492 × 376 x 220 mm
Weight (without stand): 2.23kg
Weight: 2.61kg
Frame color: black
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | For home and office |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 200 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker-Free, SmartImage, SmartContrast, UltraClear |
| Update frequency | 75 Hz |
| Modification | 221V8A/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | 21-22" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.