Acoustic system Logitech Z-207 Black (980-001295)
Format: & nbsp; 2.0
Total output power (RMS): & nbsp; 5 W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 2.5 W 4.1
Body material: & nbsp; plastic
Power supply: & nbsp; 220 V power supply
Color: & nbsp; black
Dimensions: & nbsp; 241 & times; 124 x 90 mm
Set weight: & nbsp; 0.99 kg
Total output power (RMS): & nbsp; 5 W
Satellite power (RMS): & nbsp; 2 & times; 2.5 W 4.1
Body material: & nbsp; plastic
Power supply: & nbsp; 220 V power supply
Color: & nbsp; black
Dimensions: & nbsp; 241 & times; 124 x 90 mm
Set weight: & nbsp; 0.99 kg
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Logitech |
| Type of | Acoustic system |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 5 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.