Personal Computer ARTLINE Business B41 (B41v03)
Processor AMD Athlon 200GE 3.2Ghz
CPU Cooling BOX
Chipset MP PRIME A320M-R
RAM 8Gb DDR4-2400
Number of RAM slots /Max. volume 2xDIMM/Max. 32Gb
Graphics Radeon™ Vega 3 Graphics
SSD 120GB SSD
HDD -
Optical drive/installed modules -
Chassis and power supply QUBE QB05M U3 400W
Chassis cooling, installed -
Dimensions, mm 350 x 170 x 345
Net weight, kg 6
Front I/O ports
Enclosure 2xUSB3.0, AUDIO
Rear ports I/O
Motherboard 1 x PS/2 keyboard (purple)
1 x PS/2 mouse port (green)
1 x HDMI port
1 x D-Sub port
1 x LAN (RJ-45) port
2 x USB 2.0 ports
4 x USB 3.1 Gen 1 ports
3 x Audio jacks support 8-channel audio output
CPU Cooling BOX
Chipset MP PRIME A320M-R
RAM 8Gb DDR4-2400
Number of RAM slots /Max. volume 2xDIMM/Max. 32Gb
Graphics Radeon™ Vega 3 Graphics
SSD 120GB SSD
HDD -
Optical drive/installed modules -
Chassis and power supply QUBE QB05M U3 400W
Chassis cooling, installed -
Dimensions, mm 350 x 170 x 345
Net weight, kg 6
Front I/O ports
Enclosure 2xUSB3.0, AUDIO
Rear ports I/O
Motherboard 1 x PS/2 keyboard (purple)
1 x PS/2 mouse port (green)
1 x HDMI port
1 x D-Sub port
1 x LAN (RJ-45) port
2 x USB 2.0 ports
4 x USB 3.1 Gen 1 ports
3 x Audio jacks support 8-channel audio output
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | System unit |
| CPU | AMD Athlon 3xxxG, Athlon 2xxGE |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 2 |
| Graphics chip | Radeon Vega 3 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 120 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| BAREBONE system | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.