DS-2CD2643G1-IZS (2.8-12 mm) 4 MP IP video camera Hikvision (DS-2CD2643G1-IZS (2.8-12))
Корпусна 4 мегапіксельна IP відеокамера DS-2CD2643G1-IZS з інфрачервоним підсвічуванням EasyIP 3.0 серії від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу чи підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр як усередині так і поза приміщенням.
Камера виконана у форм-факторі Bullet, металеве виконання корпусу. Зовнішні інтерфейси акуратно розташовані на задній кришці корпусу та представлені у вигляді роз'єму під живлення DC 12В, мережевого інтерфейсу RJ45 з підтримкою PoE, аудіо входу та виходу та колодкою для підключення сповіщувачів тривоги. Також на корпусі під герметичною кришкою присутня слот під micro SD карту пам'яті та апаратна кнопка скидання.
Одна з основних переваг камери - робота з трьома потоками, наявність WDR 120dB, підтримка Smart-функцій. Камера має сенсор 1/3" з максимальною роздільною здатністю 4МП (2688x1520px) зі швидкістю запису 25 кадрів/с, та підтримкою 25 кадрів/с. при дозволах 1080р та 720р. Моторизованим об'єктом з фокусною відстанню 2.8 - 12 мм та кутами огляду по горизонталі 104° - 29°. Підтримка автоматичного переходу в режим день/ніч та інфрачервоне підсвічування з дальністю до 50 метрів. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску. Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - експлуатація при температурах від -30°C до +60°C, ступінь захисту відповідає стандарту IP67, зручне регулювання в 3х площинах, можливість віддалено переглядати те, що відбувається і отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect.
Функцій VCA: крім стандартних функцій детекція руху, і тривога по відео тамперу, камера підтримує деякі функції Behavior аналітики, такі як перетин лінії, вторгнення в зону. Також у пристрій вбудований алгоритм детекції особи.
Особливості:
- 1/3" Progressive Scan CMOS
- 2688x1520 / 25 кадрів в секунду
- 3 відеопотоку
- Моторизований об'єктив 2.8-12 мм
- Чутливість: Колір: 0.01 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.018 Люкс/ (F1.6, AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ
- BLC / 3D DNR / ROI
- H.265+, H.265+, H.264+, H.264
- 3- х осьове регулювання
- Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128Гб
- WDR 120 дБ
- IP67
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.