IP camera DAHUA DH-IPC-HDBW2531EP-S-S2 (2.8) (DH-IPC-HDBW2531EP-S-S2 (2.8 mm ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"<
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 71 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 65 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 2592 times; 1944 @ 20 к / сек., 2688 times; 1520 @ 25 / 30 к / сек. Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравої) засвітки)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище:&lbsp;слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.1 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"<
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 71 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 65 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 2592 times; 1944 @ 20 к / сек., 2688 times; 1520 @ 25 / 30 к / сек. Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравої) засвітки)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище:&lbsp;слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.1 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.