Soundbar GENIUS SoundBar 100 USB Black (31730024400)
Format: 1.0
Total output power: 6W
Soundbar power: 6W
Connectors: 3.5mm mini-jack (input)
LAN: no
Wi-Fi: no
Bluetooth: no
Power: USB
Case material: plastic
Color: black
Soundbar weight: 0.48kg
Total output power: 6W
Soundbar power: 6W
Connectors: 3.5mm mini-jack (input)
LAN: no
Wi-Fi: no
Bluetooth: no
Power: USB
Case material: plastic
Color: black
Soundbar weight: 0.48kg
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Genius |
| Type of | Acoustic system |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Mono |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 1.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Number of channels | 1.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.