CCTV camera HikVision DS-2CE19H8T-AIT3ZF (DS-2CE19H8T-AIT3ZF (2.7-13.5 mm ))
View (form factor)
Cylindrical
IR distance
80 meters
Recording
HDD
Purpose
Home, Apartment, Store, Office, Indoor, Country house
Features
IR LED, High Definition
Resolution
5 MP
Installation
Outdoor, Indoor
Specifications
IR Range
80 meters
Protection
IP67
Sensor
5 megapixel progressive scan CMOS
Model
DS-2CE19H8T-AIT3ZF (2.7 – 13.5 mm)
Lens
2.7 – 13.5mm, motorized zoom
Power/consumption
9.6 – 14 V
Size
84.5 × 92 x 255.1 mm
Installation
Outdoor
Sensitivity
0.003 lx @ (F1.2, AGC on), 0 lx with IR
Cylindrical
IR distance
80 meters
Recording
HDD
Purpose
Home, Apartment, Store, Office, Indoor, Country house
Features
IR LED, High Definition
Resolution
5 MP
Installation
Outdoor, Indoor
Specifications
IR Range
80 meters
Protection
IP67
Sensor
5 megapixel progressive scan CMOS
Model
DS-2CE19H8T-AIT3ZF (2.7 – 13.5 mm)
Lens
2.7 – 13.5mm, motorized zoom
Power/consumption
9.6 – 14 V
Size
84.5 × 92 x 255.1 mm
Installation
Outdoor
Sensitivity
0.003 lx @ (F1.2, AGC on), 0 lx with IR
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.