IP камера Hikvision DS-2CD2T63G0-I8 (4 мм )
6 Мп IP відеокамера з ІЧ підсвічуванням, Матриця: 1/2.9" progressive scan CMOS, Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG, Об'єктив: f=4 мм (кут огляду 78°), Чутливість: 0.01 Люкс/F1.2 (AGC вкл. ), 0 Люкс з ІЧ, Запис: 6Мп/5Мп/4Мп - 20 к/с, Функції: Детектор осіб, відео аналітика, WDR (120dB), день/ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC, Ік підсвічування до 80 м, Мікро SD до 128Гб, IP67, DC 12В/10Вт, PoE(802.3af), ф105x300 мм
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 6 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.