Acoustic system REAL-EL S-215 Black (EL121200002)
Main characteristics
Acoustic format: 2.0
Type: stationary
Power: 6 W
Frequency range: 120 – 19,000 Hz
Connectors
Audio: mini Jack 3.5 mm
Optional
Speaker diameter: 50mm
Power
Power: from USB
Physical specifications
Case material: MDF
Dimensions: 145 x 105 x 96mm
Weight: 0.955kg
Color: black
Acoustic format: 2.0
Type: stationary
Power: 6 W
Frequency range: 120 – 19,000 Hz
Connectors
Audio: mini Jack 3.5 mm
Optional
Speaker diameter: 50mm
Power
Power: from USB
Physical specifications
Case material: MDF
Dimensions: 145 x 105 x 96mm
Weight: 0.955kg
Color: black
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Real-El |
| Type of | Acoustic system |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.