Кулер для корпуса Titan TFD-5010 M 12 Z (TFD-5010M12Z)
Вся потужність, що споживається комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути замало. Тому для ефективного тепловідведення корпусу обладнають додатковими вентиляторами.
TITAN TFD-5010M12Z - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму та низьким енергоспоживанням.
TITAN TFD-5010M12Z відповідає стандарту RoHS, виготовлено тільки з екологічно чистих матеріалів .
| В наявності | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 50 мм |
| Управління швидкістю обертання | За рахунок PWM |
| Повітрянний струм | 8.63 CFM |
| Розмір | 50 х 50 х 10 мм |
| Тиск | 2.54 мм H2O |
| Тип підшипника | Z-bearing - олійною підшипник ковзання |
| Рівень шуму | 23 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 4500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 50 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 4500 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 23 |
| Розміри, мм | 50x50x10 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.